Akasya Durağı’nın Obayana’sıydı! Siyahi oyuncu Max Bendo’nun değişimi görenleri hayrete düşürdü

1995-2003 yılları ortasında yayınlanan Çiçek Taksi dizisinin uyarlaması olan Akasya Durağı, 2008-2012 yılları ortasında izleyici karşısına çıktı.

Direktörlüğünü Yaşar Seriner’in, yapımcılığını ise Erler Sinema’nın üstlendiği Akasya Durağı dizisi, yayınlandığı periyoda damga vuran üretimler ortasında yerini aldı.

Bir aile ve güldürü dizisi olan Akasya Durağı’nın takımında Levent Ülgen, Cezmi Baskın, Zeki Alasya, Melek Baykal, Ayça İnci, Onur Şan ve Timur Acar gibi isimler rol aldı.

Toplam 5 dönem süren dizide hayat verdiği Obayana karakteriyle hafızalara kazınan Kenyalı oyuncu Max Bendo, yıllar sonra ortaya çıktı.

”Oyunculuğa devam ediyorum”

Oyunculuğa ”En Son Babalar Duyar” dizisiyle adım atan Max Bendo, Akasya Durağı dizisinde canlandırdığı Obayana rolüyle bütünleşti.

Öbür dizi ve sinema sinemalarında de rol alan Max Bendo hakkında, son olarak dondurmacıda çalıştığı tezleri ortaya atılmıştı.

Tezler sonrası ortaya çıkan Bendo, ”Öyle bir şey yok. Mesleğimi bırakmadım, oyunculuğa devam ediyorum.” diyerek haberleri yalanlamıştı.

Akasya Durağı’nın Obayana’sının son hali

Uzun vakittir ekranlarda yer almayan Kenyalı Max Bendo, son hali ile dikkatleri üzerine çekti.

Instagram’da “obayanaofficial” kullanıcı ismi ile paylaşımlarda bulunan Bendo, değişimiyle toplumsal medyada ilgi odağı oldu.

Akasya Durağı dizisindeki haliyle hatırlanan siyahi oyuncunun yıllar içerisinde kilo aldığı görüldü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.