Alina Boz’un Umut Evirgen’le Aşk Paylaşımına Deniz Seki ve Demet Akalın Dayanamayıp Yorum Yaptı

Son dönemlerde magazin gündeminde herkesin şaşıp kaldığı ilişkilerden bir tanesi Alina Boz ve Umut Evirgen oldu bildiğiniz gibi. Alina Boz’un uzun süreli ilişkisinin bitmesinin ardından henüz 15 gün geçmişken birden yeni bir aşka adım atmasının yanı sıra, Umut Evirgen’in kabarık ilişki geçmişi çok konuşulmuştu. Bu konuda bir yorum da Deniz Seki ve Demet Akalın yaptı.

Yönetmen ve iş insanı Umut Evirgen ile oyuncu Alina Boz, aşk yaşadıklarını Instagram’dan bu kareyle duyurmuştu hatırlarsanız.

24 Temmuz gecesi yapmış olduğu bu paylaşımla Instagram’a adeta bomba atmış etkisi bırakan Umut Evirgen, bir diğer yandan da hepimizi şaşkına çevirmişti.

Neden şaşırdığımız da çok aşikar. Alina Boz, 4 yıllık erkek arkadaşı Mithat Can Özer’den ayrılalı daha 15 gün olmuştu.

Dört yıldır birlikte olan ikili evlilik yolunda adım adım ilerliyordu. Hatta çiftin evlenmek için 2027 yılını bekledikleri konuşuluyordu.

Bu kadar kısa süre üstüne Umut Evirgen’le birlikte olan Alina Boz bizi hala hayrete düşürüyor desek yeridir.

Daha 10 günü bile doldurmamış bu ilişkide, 10 yıl yetecek kadar fotoğraf gördük. İlişkilerini hiçbir şekilde gizleme gereği duymayan ikili, kendileri de sık sık paylaşım yapmaktan hiç çekinmiyor.

Nasıl dolu dizgin bir aşk yaşıyorlarsa artık, Instagram fotoğraflarıyla çalkalanıyor.

Hatta Umut Evirgen’in çevresine ‘Bu kez çok ciddi ve farklı bir şey yaşıyorum’ dediği iddia edilmişti. Hatırlar mısınız bilmem, 2022’de Alina Boz ile tanışan Umut Evirgen kendisini sosyal medyadan takibe almıştı. Alina Boz’un da geri döndüğü bu takipleşme olayının ardından, Mithat Can Özer’in bu takipleşmeden rahatsız olması ihtimalini düşünerek takibini geri çekmişti.

Sonrasında Serenay Sarıkaya’dan ayrılan Umut Evirgen, yeniden Alina Boz’u takibe alınca pek çok dedikodunun fitilini ateşlemişti.

Biliyorsunuz Umut Evirgen’in geçmişi epey bir kalabalık. Tuba Büyüküstün, Melisa Şenolsun, Serenay Sarıkaya, Farah Zeynep Abdullah ve Ayça Ayşin Turan gibi isimlerle anılmıştı.

Şimdiye kadar hep Umut Evirgen’in paylaştığı fotoğraflara karşı, Alina Boz ilk kez sevgilisiyle aşk pozunu dün paylaşmıştı!

Çiftin romantik pozu pek çok kişiden yorum aldı elbette.

Yorum yapan isimler arasında ünlü şarkıcılar Demet Akalın ve Deniz Seki de yer aldı. Deniz Seki, Umut Evirgen için “Baba kucağı modeli.” derken Akalın, “Bundan sonraki kızı düşünüyor” dedi.

Deniz Seki’den Umut Evirgen için ‘Bu Umut Evirgen’in baba kucağı modeli… Beni benden alıyor. Bu nasıl evirip, çevirmektir. Şaka gibi. Yolları açık olsun; ne diyeyim.’ yorumunda bulundu. 

Demet Akalın ise Umut Evirgen’in kalabalık geçmişine atıfta bulunarak, ‘Çocuk bundan sonraki kızı düşünüyor bakarken bile.’ yorumunu yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx