Galatasaray’la mukavelesini uzatan Batuhan Şen, Karagümrük’e kiralandı

Galatasaray, genç kaleci Batuhan Şen’in mukavelesini 4 yıl daha uzattığını açıkladı. Batuhan, 2022-2023 döneminde Fatih Karagümrük’te kiralık olarak forma giyecek.

23 yaşındaki kaleci Batuhan Şen, sarı-kırmızılı kulüple olan kontratını 4 yıl daha uzattı. Galatasaray, mukavele ayrıntısı ile ilgili Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklamada, “Profesyonel Futbolcumuz Batuhan Ahmet Şen’in mukavelesi 2025-2026 dönemi sonuna kadar geçerli olmak üzere uzatılmıştır” tabirlerine yer verildi.

KARAGÜMRÜK’E KİRALANDI

Batuhan Şen, 2022-2023 döneminde 1 yıl kiralık olarak Fatih Karagümrük forması giyeceği açıklandı. Kırmızı-siyahlı kulüpten yapılan açıklamada, “Karagümrük’e beğenilen geldin Batuhan Şen. Galatasaray’dan 23 yaşındaki kaleci Batuhan Şen’i kiralık olarak takımımıza kattık. Çeşitli yaş kategorilerinde 28 kere A Ulusal Grup forması giyen başarılı kaleci, mesleğinde Menemenspor ve Hekimoğlu gruplarında da forma giydi. Yeni dönemde Karagümrük forması giyecek Batuhan Şen’e güzel geldin der, muvaffakiyetler dileriz” sözlerine yer verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.