Kafe basıp çocukları döven AK Partili Özekin’in eşi itiraf etti: Saçından tutup başına vurdum

AKP MKYK yedek üyesi Eyüp Gökhan Özekin’in eşi Şerife Özekin, kafe basıp kızıyla hengame eden ve en büyüğü 16 yaşında olan dört çocuğu dövdüğünü itiraf etti.

Polis soruşturma kapsamında, savcılığın talimatıyla hem mağdur çocukların hem de çocukları darp eden Şerife Özekin, sürücüleri Mehmet Yıldız ve beraberindeki Volkan Kabasakal ile Berk Özekin’in sözünü aldı.

‘Şüpheli’ sıfatıyla tabir veren Özekin, ‘beni tehdit etti’ dediği çocuklardan birinin saçını çekerek başına vurduğunu söyledi. T24’ten Asuman Aranca’nın haberine nazaran Şerife Özekin tabirinde olayı şöyle anlattı: “Kızım M.’nin darp edildiğini öğrenmem üzerine bahse husus kafeye gittim. Burada kızımın tartıştığı şahısların (çocukların) yanına gittim. Şahıslarla konuşurken masadaki F.T isimli erkek şahıs (15), kalkıp bana müdahale etmek istedi. Bu sırada olay yerine sonradan gelen sürücümüz Mehmet Yıldız bu şahsa vurdu. Ben de beni tehdit etmesinden ötürü Ş.T (16) isimli şahsın saçından çekerek başına vurdum.”

‘KIZLARI SUSTURMAK İÇİN…’

Şüpheli Mehmet Yıldız ise, sözünde 15 yaşındaki F.T isimli çocuğun elinde bıçak gördüğünü tez etti: “M.’nin babası Eyüp Gökhan Özekin beni arayarak, eşi Şerife Özekin’e ulaşamadığını, kızı M’nin Beysukent’teki bir AVM’de darp edildiğini, oraya giderek kızını almamı istedi. Tek başıma olay yerine gittim. Gittiğimde Şerife Özekin, Berk Özekin ve Volkan Kabasakal’ı gördüm. Birlikte olayın taraflarının oturduğu masaya gittik. Şerife Özekin masadaki çocuklarla görüştüğü sırada, masada oturan erkek şahıs ayağa kalktı. Bu şahsın elinde bıçak gördüm. Etraf kalabalıklaşınca kendimize ziyan verilmesini önlemek için elinde bıçak olan çocuğa birkaç yumruk attım. Masadaki kızlar olayı büyütmek için ‘adam öldürüyorlar’ diye bağırmaya başladı. Kızları susturmak için onlara da tokat vurdum.”

AK PARTİLİ ARSLAN’IN AİLESİ DE ŞİKAYETÇİ OLDU

Şerife Özekin ve yanındakilerin darp ettiği kız çocuklarından birinin AK Parti’nin kurucularından eski milletvekili Mehmet İhsan Arslan’ın torunu, Milletvekili Ali İhsan Arslan’ın yeğeni olduğu ortaya çıkmıştı. Çocuğun ailesi de müşteki sıfatıyla

ve yanındakilerden şikayetçi oldu. (HABER MERKEZİ)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.