Perşembe gününün galibi yine ‘Camdaki Kız’ oldu

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, Kanal D’nin sevilen dizisi Camdaki Kız, son bölümü ile Total kategoride 6,37 reyting ve 15,99 izlenme payı, AB kategorisinde 6,38 reyting ve 17,68 izlenme payı, 20+ ABC1 kategorisinde ise 7,65 reyting ve 18,38 izlenme payı ile perşembe gününün en çok izlenen dizisi oldu.

‘CAMDAKİ KIZ’ SON BÖLÜM

Camdaki Kız’ın 9 Mart Perşembe akşamı yayınlanan 69’uncu bölümünde; Nalan’la (Burcu Biricik) boşandıktan sonra onu takip ettiren Sedat (Feyyaz Şerifoğlu) boşandıktan sonra da Nalan’dan vazgeçmeyeceğinin sinyalini verdi.

Nalan’ın boşanma haberiyle çok mutlu olan Hayri’nin (Cihangir Ceyhan), Türkan (Hivda Zizan Alp) ve çocuklarının İstanbul’a gelmesiyle düzeni değişti.

Gülcihan Hanım’ı (Devrim Yakut) doktora götüren Nalan’ı yanlış anlayan Sedat, Nalan’ı bebeklerini aldırmakla suçladı. Tüm bu olanları kaldıramayan Sedat, kendini otellerinin terasında buldu. Türkan ise Nalan ve Hayri’yi dışarıda samimi halde konuşurken gördü.

Gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı, Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi Camdaki Kız, her perşembe günü saat 20.00’de Kanal D’de.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir