Reyting kurbanı olan ünlü oyuncu pes etmedi! Engin Altan Düzyatan’dan hayranlarını heyecanlandıran açıklama

Ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan geçtiğimiz dönem TRT1 ekranlarından izleyiciyle buluşan Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı’nda rol almaya başlamış ve başrolleri Ehil Dikinciler, Ulaş Tuna Astepe üzere isimler ile paylaşmıştı.

Engin Altan Düzyatan’ın kendi isteğiyle Barbaroslar Akdeniz Kılıcı’nda isimli diziden ayrıldığı düşünülmüştü. Engin Altan Düzyatan’ın ayrılığı dizinin izleyicilerini ve Düzyatan’ın hayranlarını üzdü.

Engin Altan Düzyatan, TRT 1 ekranlarından izleyiciyle buluşan dizi ile yaşadığı ayrılığa açıklık getirdi. Dizi ile tek dönemlik muahede yaptığını belirten başarılı oyuncu “Aslında mutabakatımız da öyleydi. Bir şey yok, sonuçta öykü devam ediyor. Zati kıssada de erken ölür Oruç Reis, sistem olduğu üzere ilerledi. Orada bir sorun yok.” diye konuştu.

“ÇOK DAHA İYİYİM”

Yan bağları yırtıldığı için bir mühlet koltuk değnekleri ile yürüyen başarılı oyuncu, sıhhat durumu hakkında da bilgi vererek “Çok daha düzgünüm, toparladım” dedi.

HAYRANLARINI HEYECANLANDIRDI

Kendisine gelen projeleri değerlendirmeye aldığını belirten Engin Altan Düzyatan, aksiyon dizilerini sevdiğini kaydederek “Ben aksiyon işlerini seviyorum. Keyif alıyorum işlerden ancak bir mühlet olağan hayata dönmem gerekecek galiba. Önümüzdeki periyot bir işle anlaşmadım. İstirahat edeceğim, gelen işlere bakıyorum. Yaz tatili sonrası teklifleri değerlendireceğim” dedi. Ünlü oyuncu bu açıklaması ile hayranlarını mutlu etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.