Ünlü oyuncu Müfit Can Saçıntı’dan duygulandıran paylaşım!

Ünlü oyuncu ve senarist olan Müfit Can Saçıntı sosyal medyayı aktif kullanan insanlar arasında yer alıyor. Çektiği her filmde ve oynadığı karakterlerle beğenileri üstüne toplayan Saçıntı’nın geçmişe götüren paylaşımı herkesi şaşırttı.

Çektiği filmlerde hem senaryosunu yazdığı hem oynadığı, hem de yönetmen koltuğunda olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden ünlü sanatçı Müfit Can Saçıntı, daha önce de hayallerinizden vazgeçmeyin adlı konuşmasıyla dikkatleri üzerine ekmişti.

Müfit can saçıntı ve kız kardeşi mehtap saçıntı

Zamana zaman sosyal medyada bilgilendirici video içerikleri de paylaşan ünlü isim, aktif kullandığı sosyal medya hesabında takipçilerini şaşırtan eski bir fotoğrafının paylaşımını yaptı.

Müfit can saçıntı ve kız kardeşi mehtap saçıntı

Başarılı oyuncu, kız kardeşi Mehtap Saçıntı’nın doğum gününü kutlamak için eski fotoğraflarını paylaştı.

Müfit can saçıntı ve kız kardeşi mehtap saçıntı

“BÜTÜN AİLEMİZE ANNELİK YAPTI”

Beğeni yağmuruna tutulan paylaşımında Saçıntı  “O gün benim bugün doğum günümdü. Bugün onun doğum günü. Kırk Küsür yıllık en eski, en yakın arkadaşım, canım sırdaşım. Çocukluktan beri ikinci bir anne gibi korudu kolladı, sardı sarmaladı. Sadece bana değil bütün ailemize ikinci annelik yaptı. Yeri geldi kendi annesine bile anne oldu. O olmasa çok eksik kalırdım. O olmasa ben şimdiki ben olmazdım başka bir ben olurdum. O benim kardeşim. Seni çok seviyorum Mehtap…İyi ki doğdun iyi ki varsın canım benim” notunu düştü.

Müfit can saçıntı ve kız kardeşi mehtap saçıntı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.