MHP’li Yönter: Türkiye’ye örtülü bir ekonomik operasyon yapılıyor

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, CNN Türk canlı yayından seçim gündemine ilişkin önemli açıklamalarda bulunuyor.

İzzet Ulvi Yönter’in açıklamaları şöyle:

CHP İYİCE DENGEYİ KAYBETTİ

CHP’nin konuşulacak, tartışılacak bir yanı kalmadı. Dün Genel Başkanımız gerekli yanıtı verdi, muhteşem bir çıkış yaptı. Özgür Özel, “Atatürk sizden partinizi iktidar yapmak istiyor” dedi. Adeta halisünasyon görmüş gibiydi. Bir partiyi iktidar yapacak unsur liderdir, liderlik denilen mekanizmadır. Doğru ve isabetli hedefler kurulmasıdır. CHP, Özgür Özel ile iyice dengeyi kaybetti. CHP yılana sarıldı. Atatürk’ün emanetine sahip çıkan bugün MHP ve Cumhur İttifakı’dır. Yapılanlar ortada. Laf yok, icraat var.

ÖZGÜR BEY KOMİK DURUMA DÜŞTÜ

CHP bir yere taşınacaksa sen taşıyacaksın. Küresel güçler, Türkiye düşmanları taşımayacak. Atatürk’ü bu halde ağzına alması siyaset sarhoşluğudur. Özgür Bey komik duruma düşmüştür. Özgür Bey’e genel başkanlık 10 gömlek fazla geldi. CHP, 31 Mart’ta milletin şamarını yiyecek.

CHP KEPENGİ İNDİRDİ

Bugün Türk siyasetinin kaptan köşkünde olanlar bellidir. Bahçeli ve Erdoğan, Türkiye’yi başka bir yere taşıyor. CCHP kepengi indirdi, patron çıldırdı. CHP’den alan götürüyor. CHP’nin kapısının önünden geçen cumhurbaşkanlığı yardımcısı olmuş… CHP, yüzyıllık aklını kaybetmiş. CHP, Atatürk ile bağını zaten koparmış.

ETTEKİ FAHİŞ FİYAT ARTIŞLARI: SİYASİ BİR OPERASYON

Türkiye’ye örtülü  bir ekonomik operasyon yapılıyor. Bu fiyat artışları Türkiye’nin gerçeklerine dayanmıyor. Bu bir siyasi operasyon. Arkasındaki hain FETÖ’yü bulmak lazım. Fırsatçı ahlaksızların üzerine gidelim. Ekmeğimizden ne istiyorsunuz?  Türkiye aslında ekonomide bağımsızlık savaşı veriyor.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx